Konkursy


ROK SZKOLNY 2017/2018


2018-04-10

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszym przedszkolnym Konkursie Talentów. Szczegółowe zasady konkursu znajdują się w regulaminie dostępnym tutaj.
2018-03-28

Drodzy Rodzice

Wyniki konkursu "Radosna wielkanoc":

I miejsce: Antoni Skulski (Marynarze)
II miejsce: Wiktor Kochańczyk (Muszelki)
III miejsce: Gustaw Majewski (Rybki)


Wyróżnienia :
Joshua Jackman, Giulia Spagnolo, Dominika Żuk, Mateusz Żuk, Bartosz Czapiewski, Radosław Czapiewski, Lena Pawlik, Diana i Sara Pawłowicz, Klaudia Naumiuk, Franciszek Kurczewski, Bianka Podkowska, Emilia i Oliwia Foryś, Alicja Załuska, Kornelia Kończanin, Maja Małkowska, Adam Piotrowski, Juliusz Machoń, Konstancja Sibora, Maja Janus, Julia Wyrzykowska, Ewa Opatowicz, Konstanty Kulesza, Pola Kulesza, Jan Kaczuro, Bartek Albrecht, Wiktoria Tomczak, Stanisław Zacharczuk, Grzegorz Grabowski, Leon Bargiel, Maksymilian Klemczyk, Jan Sałapa, Adam Wyszkowski, Zofia Socha, Marta Laszka, Mateusz Borys, Jakub Skulski, Arina Gusewa

Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!
 
2018-03-28

Drodzy Rodzice

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu logopedycznego "Łamańce językowe":

Dzieci 4-letnie:

I miejsce: Ewa Opatowicz
II miejsce: Arina Guseva

Dzieci 5-letnie:

I miejsce: Adam Piotrowski
II miejsce: Victoria Konys oraz Krzysztof Król
III miejsce: Dawid Konkol

Wyróżnienie:
Iga Drewczyńska
Alina Ostrowska
Mateusz Borys
Bartosz Czapiewski

Dzieci 6-letnie:

I miejsce: Alicja Załuska oraz Giulia Spagnolo
II miejsce: Bianka Podkowska
III miejsce: Maja Małkowska

Wyróżnienie:
Lena Pawlik
Amelia Powojska
Leon Brzoskowski

Gratulujemy!
 
2018-03-19

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w konkursie logopedycznym "Łamańce językowe". Zgłoszenia do konkursu przyjmują nauczycielki w grupach do 20.03.2018r. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w regulaminie dostępnym tutaj
2018-03-11

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci i rodziców pt. "Radosna Wielkanoc". Zadanie konkursowe polega na wykonaniu ozdoby świątecznej. Termin dostarczenia prac konkursowych upływa 20.03.2018. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj


2017-12-19

Drodzy Rodzice

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu dla dzieci i rodziców  pt. "Kolorowa ozdoba świąteczna":
  • I miejsce: Konstancja Sibora- Urbaniak (Muszelki) oraz Adam Chmielewski (Muszelki)
  • II miejsce: Ewa Opatowicz (Muszelki)
  • III miejsce: Kornelia Kończanin (Delfinki) oraz Dawid Konkol (Rybki)
Wyróżnienia:
  • Maja Janus (Delfinki)
  • Alicja Załuska (Delfinki)
  • Franciszek Zajkowski (Muszelki)
  • Victoria Konys (Rybki)
  • Jakub Skulski (Muszelki)
  • Lena Pawlik(Delfinki)
Podziękowania za udział w konkursie:
  • Maksymilian Chowaniec (Muszelki)
  • Joshua Jackman (Delfinki)
  • Krzysztof Król (Rybki)
  • Bartosz i Radosław Czapiewscy (Rybki)
  • Bianka Podkowska (Delfinki)
  • Gustaw Majewski (Rybki)
  • Grzegorz Grabowski (Muszelki)
  • Antoni Skulski (Marynarze)
  • Arina Guseva (Muszelki)
  • Maja Małkowska (Delfinki)
  • Jan Sałapa (Marynarze)
  • Maksymilian Klemczyk (Delfinki)
  • Leon Bargiel (Muszelki)
  • Jacek Stasiuk (Marynarze)
  • Hanna Pikus (Marynarze)
  • Maja Zmitrowicz (Delfinki)
  • Michał Gębalski (Rybki)
  • Hektor Chodorowski (Muszelki)
  • Leon Chodorowski (Marynarze)
  • Jakub Klamrowski (Rybki??)
  • Matusz Borys (Rybki)
  • Apolonia Ochocińska (Marynarze)
  • Stanisław Zacharczuk (Marynarze)
  • Juliusz Machoń (Muszelki)
  • Borys Kurasiński (Rybki)
SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!
2017-11-20

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci i rodziców pt. "Ozdoba świąteczna". Termin składania prac upływa 01.12.2017r. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
2017-11-19

Drodzy Rodzice

Z przyjemnością informujemy, że dzieci z grupy "Delfinki" zdobyły wyróżnienie w konkursie Lego "Świat oczami dziecka" organizowanym przez czasopismo "Mój Przedszkolak". Serdecznie gratulujemy!
2017-11-19

Drodzy Rodzice

Ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pt. „Baśnie, bajki, bajeczki”:

Kategoria wiekowa 3-4 lata:
I miejsce: Ewa Opatowicz (Muszelki)
II miejsce: Pola Kulesza (Muszelki) i Konstanty Kulesza (Muszelki)
III miejsce: Nadia Dąbrowska (Marynarze) i Grzegorz Grabowski (Muszelki)

Kategoria wiekowa 5-6 lat:
I miejsce:
Maja Janus (Delfinki)
II miejsce: Oliwia Foryś (Rybki) i Emilia Foryś (Delfinki)
III miejsce: Iga Drewczyńska (Rybki)

Wyróżnienia:
Wojciech Skrzyński (Marynarze)
Wiktoria Tomczak (Marynarze)
Jan Sałapa (Marynarze)
Stanisław Zacharczuk (Marynarze)
Zofia Socha (Muszelki)
Konstancja Sibra – Urbaniak (Muszelki)
Jakub Skulski (Muszelki)
Mateusz Borys (Rybki)
Radosław Czapiewski (Rybki)
Bartosz Czapiewski (Rybki)
Dominika Żuk (Delfinki)
Bianka Podkowska (Delfinki)
Maksymilian Klemczyk (Delfinki)
Aleksander Skrzyński (Delfinki)

Gratulujemy!

Galeria prac konkursowych znajduje się w holu na 1. piętrze. Zapraszamy!
 
2017-10-12

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Baśnie, bajki, bajeczki". Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej na temat ulubionych baśni i bajek (wydanych w wersji książkowej) i dostarczeniu jej do przedszkola do 31.10.2017r. Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.


rok szkolny 2016/2017 »